Automatické skrytí kategorií

Díky doplňku se již nemusíte starat o ruční kontrolu prázdných kategorií a jejich vypínání. Doplněk vám také umožní plánovat viditelnost jednotlivých kategorií a díky tomu tak zas posunout automatizaci marketingových kampaní o kus dál. Z doplňku tedy těží jak majitelé e-shopů, tak i vaši zákazníci.
Shoptet - jednička na trhu v poskytování e-shopů. Moderní vzhled a chytré funkce. Zkuste 30 dní úplně zdarma. Založte si obchod na Shoptetu. Udělali jsme maximum, abychom připravili efektivní nástroj pro vytvoření vašeho obchodu, na kterém můžete rozjet své podnikání

Funkce doplňku

Automatické skrytí kategorie

Doplněk automaticky prochází vaše kategorie a v případě že nalezne kategorii s nulovým počtem aktivních produktů, kategorii automaticky skryje. Stačí kliknout na tlačítko přidat a tím se vytvoří první podmínka. V detailu podmínky pak stačí vybrat kategorii pro kterou chcete tuto funkcionalitu zapnout (je možnost zvolit věechny kategorie najednou) a mít zaškrtnutý checkbox s názvem Automaticky skrýt při vyprodáni.

Naplánování zviditelnění a zneviditelnění kategorie

Dokážete naplánovat zviditelnění bannerů, akčních cen a s tímto doplněk i kategorie. Díky tomuto si tak můžete naplánovat jakoukoliv kampaň bez ručního zásahu a vy se můžete věnovat dalšímu byznysu.

 

Ceník doplňku

Měsíční

platba
150,-
/Měsíc
6
/Mesiac

Roční

platba
1,728,-
/Rok
69
/Rok
Sleva 4%

Neváhejte se zeptat.

0123456789

cxdigital.doplnky@gmail.com

Napište nám kdykoliv.

For News Subscribe Us!

Can curiosity may end shameless explained. True high on said mr on come. An do mr design at little myself wholly entire though. Attended of on stronger or mr pleasure.

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.

© 2022 Created with Royal Elementor Addons